Zaimina tregon pamjen e saj në muajin e 6-të të shtatëzanisë… por mbetet sërish super-seksi

Postuar më: 08 October 2017 23:30

Lajmi për shtatëzaninë e këngëtares Zaimina Vasjari është konfirmuar vetëm pak orë më parë nga vetë ajo. Me anë të një fotoje në faqen e saj Instagram, Zaimina ka shkruar sipër saj se është në muajin e 6-të të shtatëzanisë.

Edhe pse në këtë foto ajo nuk duket se ka një ndryshim në trupin e saj. Mesa duket i vetmi ndryshim mund të jetë në rrumbullakësinë e barkut, të cilin Zaimina e ka mbuluar mësë miri.

Zaimina tashmë është zyrtarisht e fejuar me partnerin e saj prej vitesh tashmë. Zaimina dhe i fejuari i saj biznesmen kanë kaluar një lidhje të gjatë, ku njëfarë periudhe edhe janë ndarë.

Megjithatë pas bashkimit pas tyre këngëtarja u pa shumë pak në rrjete sociale duke mbajtur një profil mjaft të rezervuar.

Në fotot e Zaiminës në Instagram vihet re se ajo nuk ka preferuar të demostrojë trupin e saj, teksa ka publikuar foto me bark të tonifikuar.

Zaimina kishte rreth 2 muaj që nuk kishte nxjerrë asnjë foto. Mbase kjo për të humbur gjurmët e shtatëzanisë deri në momentin kur do ta jepte vetë lajmin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *