Ballina Auto Video/ Ja pse kjo makinë ‘Audi’ është shumë e dashur për politikanët…

Video/ Ja pse kjo makinë ‘Audi’ është shumë e dashur për politikanët…


Që Audi është një makinë shumë e mirë kjo nuk ka dyshime, por janë zbuluar edhe disa detaje se pse kjo makinë është e dashur për politikanët, mes tyre edhe ata shqiptarë.

Përveç faktit se është një makinë e rehatshme dhe luksoze, duket se modeli ‘Audi A8 L’, ka edhe disa veçori që jo të gjithë i dinë.


Bëhet fjalë për një sërë detajesh që rrisin sigurinë e pronarit të mjetit, apo edhe të personave që ndodhen në të. Ky model i ‘Audi-t’ duket se ka disa parametra sigurie shtesë nga modelet e tjera. Në rrugët e Shqipërisë ka mjaftueshëm makina të tilla, mes tyre edhe politikanë shqiptarë.

Për më shumë shikoni videon më poshtë:

 

 SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here