Uouuu! Bora Zemani sapo ka ‘përvëluar’ rrjetin dhe fansat këtë mbrëmje me fotot e saj të fundit…

Postuar më: 15 October 2017 22:19

Gazetarja sportive Bora Zemani, ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet e veshur me një palë të brendshme të zeza mjaft seksi.

Kohët e fundit Bora ka nisur të publikojë në rrjete sociale foto mjaft seksuale, ku më së shumti tregon hiret e saj.

Sa i përket anës profesionale ajo është marrë me një sërë projektesh në ekran.

Ndërkohë, sa i përket anës familjare, ajo është e martuar prej një kohe të gjatë më Dj Vin Veli dhe së bashku kanë një djalë me emrin Arbori.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *