Ballina Argetim Turizmi: Një ishull për seks, drogë dhe alkool

Turizmi: Një ishull për seks, drogë dhe alkool


Një kompani ofron pushime të çmendura, me një paketë që përfshin orgji me prostituta, alkool dhe drogë.

Resorti ka nisur reklamimin, edhe pse YouTube e ka hequr reklamën e tyre.


Videoja erotike tregon për resortin në një ishull në Kolumbi.

Paketa e pushimeve zgjat katër ditë dhe përfshin çmenduri nga më të ndryshmet.

Ditën e parë do ketë një orgji ku të gjithë janë të ftuar të marrin pjesë.

Në ditën e dytë, çdo klient do ketë mundësi të kalojnë gjysmë ore me 16 femra njëkohësisht.

‘Ishulli i Seksit’ gjendet në brigjet e Kartagjencës.

Prostitucioni është i ligjshëm në Kolumbi.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here