Tifozja ‘speciale’ e Messi-t imiton Kim Kardashian… dhe ‘përvëlon’ rrjetin me fotot e të pasmeve të saj

Postuar më: 23 October 2017 16:19

“Miss Bum Bum” imiton Kim Kardashian. Vjen selfia që po bën xhiron e internetit dhe po i “përvëlon” fansat e saj të shumtë.

Modelja braziliane Suzy Cortez, është një tifoze e çmendur Messi-t dhe e Barcelonës.

Por kjo gjë nuk e pengon atë që të haet edhe me ikonën e internetit për sa i përket seksualitetit, Kim Kardashian-it.

Cortez mendon madje se është shumë më seksi se Kardashian dhe këtë e ka demostruar me këto foto…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *