Thyen rrjetin: Rita Ora ngre këmbën dhe tregon…

Postuar më: 12 October 2017 13:05

Rita Ora po xhiron një video të re muzikore.

Por teksa realizonte xhirimet, këngëtarja shqiptare ekspozoi më shumë se ç’duhet.

Fotot e saj në Nju Jork po thyejnë rrjetin.

Ato vijnë në kohën kur ish-i dashuri i këngëtares, James Arthur ka bërë të ditur se historia që kishte me Rita Orën e bëri të varur pas seksit.

Ai ka shpjeguar edhe se si kanë bërë seks në autobusin e turit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *