Ballina Argetim Thyen rrjetin: Rita Ora ngre këmbën dhe tregon…

Thyen rrjetin: Rita Ora ngre këmbën dhe tregon…


Rita Ora po xhiron një video të re muzikore.

Por teksa realizonte xhirimet, këngëtarja shqiptare ekspozoi më shumë se ç’duhet.


Fotot e saj në Nju Jork po thyejnë rrjetin.

Ato vijnë në kohën kur ish-i dashuri i këngëtares, James Arthur ka bërë të ditur se historia që kishte me Rita Orën e bëri të varur pas seksit.

Ai ka shpjeguar edhe se si kanë bërë seks në autobusin e turit.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here