Ronaldo ‘mblesëri’ për James Rodriguez, shikoni me çfarë seksbombe e ka prezantuar…

Postuar më: 18 October 2017 18:03

Gjatë muajve të verës kaloi nga Reali i Madridit tek Bajerni i Mynihut dhe sezoni i ri nuk e ka gjetur vetëm me një fanelë të re, por edhe me një femër të re në krah pas divorcit me Daniela Ospina.

James Rodriguez përflitet se ka tejkaluar fazën e miqësisë me modelen ruse, Helga Lovekaty dhe “mbles” i çiftit është bërë Cristiano Ronaldo.

Portugezi përflitet se i ka vënë në kontakt duke i bashkuar në një festë të organizuar nga ai në fillim të muajit shtator.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *