Ballina Argetim Pse iku nga programi i Vera Grabockës? Linda Rei flet ‘pa doreza’:...

Pse iku nga programi i Vera Grabockës? Linda Rei flet ‘pa doreza’: Ajo është kafshë…


Kohët e fundit, Linda Rei ka qenë në qendër të mediave rozë jo vetëm për shkak të ndryshimit të gjinisë dhe bërjen publike por edhe pasi ajo pati një debat të fortë me Rudina Magjistarin.

Nuk është vetëm ky program televiziv që mërziti shqiptaren Linda Rei, por edhe ai ku ajo po jepte shfaqje në “Dance With Me” me Alketa Vejsiun dhe Vera Grabockën.


E ftuar në emisionin “Pop Culture” Linda u shpreh se ajo ishte trajtuar shumë keq në këtë program. Ajo tregoi se ishte ndjerë keq dhe se edhe kur ishte e semurë i kërkohej të bënte show.

Linda Rei flet dhe për Vera Grabockën:

“Po nuk e di a ka zemër? A është kafshë apo njeri ky person?”,- tha Linda.

Më pas ajo ka vazhduar të tregojë se e ka përjetuar si një makth këtë eksperiencë në spektaklin e Verës dhe Alketa Vejsiut, pasi jetën e saj normale është më e bukur ka shprehur ajo.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here