Ballina Argetim Një set i “zjarrtë” nga Ireland Baldwin

Një set i “zjarrtë” nga Ireland Baldwin


Ireland Baldwin asnjëherë nuk ka hezituar për të treguar linjat e saj të mrekullueshme dhe këtë gjë e ka bërë edhe në Malibu.

21-vjeçarja është vajza e të famshmëve Alec Baldwin dhe Kim Basinger. Por me atë që ajo po tregon duket se është në hapat e nënës së saj Kim.


Ireland është shfaqur tejet provokuese, ndërsa është fotografuar edhe “topless” në realizimin e setit të fundit fotografik në Malibu.

Kjo nuk është hera e parë që 21-vjeçarja realizon një set të tillë, madje më parë ka ajo ka pozuar edhe nudo.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here