Nicole Minetti, tregon të pasmet nga Dubai

Postuar më: 15 October 2017 20:09

Kartolina nga Dubai për Nicole Minettin e cila në Instagram poston një foto ku tregon të pasmet e saj.

Ish-këshilltarja lokale, italiane, po shëtit nëpër botë nën petkun e një dj, dhe ekspozon format e saj që duken në super formë.

Ndjekësit e saj komplimentojnw format e saj. ‘Just Checking’, komenton Nicole në pasqyrë, duke ekspozuar të pasmet dhe komentet për të nuk mungojnë.

’Je e mrekullueshme dhe ke të pasme shumë të bukura’, koment një fans, ‘Ekstremisht seksi’, një tjetër.

Nga Ibiza ku jetonte kohë më parë Nicole tani duket se është transferuar në Dubai, nga ku tregon format e saj provokuese me bikini.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *