‘Molla bie nën mollë’/ Djali i Ardit Gjebreas prezanton të dashurën, vajza e biznesmenit të njohur

Postuar më: 12 October 2017 18:43

Jon Gjebrea ka prezantuar të dashurën e tij e cila është Merlini, një vajzë bionde me te cilën ai po jeton një histori dashurie dhe që  sot vendosi ta bëjë publike.

Ajo është vajza e biznesmenit Adi Haxhiymeri, i cili ka tentuar të bëhet dhe pjesë e politikës si i kandiduar për deputet nga Partia Agrare Ambientaliste, por nuk arrit të fitonte.

Si pronar i një prej kompanive që Arditi reklamon më shpesh në emisionin e tij, Adi dhe Arditi janë miq prej vitesh.

Ndoshta prej kësaj miqësie të baballarëve mund të jenë njohur dhe fëmijët. Dhe mos ndoshta bëhet fjalë për një fejesë e jo vetëm për një lidhje?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *