Modelja e çmendur pas Milan provokon tifozët e skuadrës dhe ‘thyen’ rrjetin me fotot seksi

Postuar më: 15 October 2017 20:32

28 vjeç me origjinë marokene. Modelja Mila Suarez ka realizuar me sukses rolin e “joshëses” në reality show-n “Ishulli i tundimeve”.

Tashmë është e fejuar me aktorin e telenovelave Alex Belli që luan protagonist te “100 vitrinat”.

Sa i përket jetës private dihet vetëm një flirt në vitin 2013, me Fabrizio Corona, që u shua shpejt.

Suarez është krahasuar edhe me Belen Rodríguez, për shkak të ngjashmërisë mes tyre.

Ajo që e bën të famshme në botën e sportit është pasioni i saj për Milanin. Pak ditë përpara derbit të Madoninës ajo u ka bërë sfidë mbështetësve të Inter duke ekspozuar linjat e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *