Ballina Auto “Mercedesi” prezanton SUV-in e ri për 2018-ën

“Mercedesi” prezanton SUV-in e ri për 2018-ën


“Mercedesi” i ka shtuar një makinë të re koleksionit të tij “GLS SUV”.

Automjeti i ri do të arrijë nëpër sallonet europiane në shkurt të vitit 2018.


“Mercedesi” po përpiqet shumë vitet e fundit që “GLS”-ja të arrijë nivelet e “Range Roverit” dhe me luksin që shihet në brendësi të kësaj makine duket se qëllimi po arrihet.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here