Mbani frymën… Demi kërkon vëmendje me këto foto super-seksi?

Postuar më: 13 October 2017 23:04

Gjatë muajve të nxehtë të verës ka qenë tepër e angazhuar jo vetëm në plazhet spanjolle, por edhe nëpër mbrëmjet gala të Londrës.

E duket se këto mbrëjme nuk kanë përfunduar ende për Demi Rose.

22-vjeçarja modele dhe e pasionuar pas profesionit të DJ, u fotografua nuk mungoi në festën e fundit të organizuar nga revista “Sixty6”.

…dhe si gjithmonë ishte transparente dhe provokuese në daljen e saj, ku shoqërohej nga Bianca Gascoigne dhe Abi Clark.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *