Ballina Argetim Mbani frymën… Demi kërkon vëmendje me këto foto super-seksi?

Mbani frymën… Demi kërkon vëmendje me këto foto super-seksi?


Gjatë muajve të nxehtë të verës ka qenë tepër e angazhuar jo vetëm në plazhet spanjolle, por edhe nëpër mbrëmjet gala të Londrës.

E duket se këto mbrëjme nuk kanë përfunduar ende për Demi Rose.


22-vjeçarja modele dhe e pasionuar pas profesionit të DJ, u fotografua nuk mungoi në festën e fundit të organizuar nga revista “Sixty6”.

…dhe si gjithmonë ishte transparente dhe provokuese në daljen e saj, ku shoqërohej nga Bianca Gascoigne dhe Abi Clark.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here