Luftë apo sport? ‘Blindohet’ Shkodra

Postuar më: 09 October 2017 19:14

Qyteti i Shkodrës po pret tifozë të shumtë të cilët kanë udhëtuar për të parë ndeshjen Shqipëri-Itali në stadiumin “Loro Boriçi”.

Forca të shumta policie po qarkullojnë në rrugët e qytetit për të garantuar sigurinë gjatë ndeshjes, raporton Birn.

Siç duket, situata ngjan me luftë dhe jo me ndeshje sportive.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *