Ballina Sport Luftë apo sport? ‘Blindohet’ Shkodra

Luftë apo sport? ‘Blindohet’ Shkodra


Qyteti i Shkodrës po pret tifozë të shumtë të cilët kanë udhëtuar për të parë ndeshjen Shqipëri-Itali në stadiumin “Loro Boriçi”.

Forca të shumta policie po qarkullojnë në rrugët e qytetit për të garantuar sigurinë gjatë ndeshjes, raporton Birn.


Siç duket, situata ngjan me luftë dhe jo me ndeshje sportive.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here