Ballina Argetim Lori Hoxha dhe Armina Mevlani shfaqen bashkë në një darkë private

Lori Hoxha dhe Armina Mevlani shfaqen bashkë në një darkë private


Lori Hoxha dhe Armina Mevlani janë shfaqur seksi që të dyja në një darkë private të shtuar nga grimieri me famë botërore Ariel, mbrëmjen e djeshme në Tiranë.

Dy blogeret më të njohur shqiptare duket se kanë krijuar një miqësi me tyre. Ato janë shumë të ndjekur në rrjete sociale dhe shumë të pëlqyera për publikun.


Të dyja janë “rivale” me njëra-tjetrën, pasi janë blogere dhe të dyja dëshirojnë të jenë secila më e pëlqyer se tjetra për sa i përket stilit.

Por ato duket se janë edhe fansa të njëra tjetrës sa i përket stilit në veshje. Pas komenteve tek fotot e njëra tjetrës darkën e djeshme vajzat duket se kanë qenë pranë njëra-tjetrës.

Armina ka postuar në rrjete sociale foto, ku shihet bashkë me Lorin dhe krahas fotos ka mbishkruar se ka darkuar së bashku me trashëgimtaren e “Top Channel”, të cilës i thur lëvdata. Pra siç e shikojmë vajzat kanë një shoqëri vërtet të mirë mes tyre.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here