Kujdes, kjo është modelja seksi që karikon futbollistët e Milanit

Postuar më: 14 October 2017 18:34

Jemi vetëm disa orë larg njërit prej derbeve më të bukur në botë, atij të Madonninës dhe atmosfera po ndjehet gjithnjë e më shumë në të dy kampet.

E fundit që ka menduar të karikojë futbollistët e Milanit, para derbit, ka qenë modelja me origjinë marokene, Mila Suarez.

28 vjeçarja ka pozuar me bluzën kuqezi, me numrin 1 dhe foton e ka postuar në Instagram me diçiturën, “E kuqja e pasionit dhe e zeza e forcës” .

Derbi Inter-Milan, do të luhet të dielën në orën 20:45, por a do të jetë modelja në shkallët e stadiumit, për të mbështetur kuqezinjtë?!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *