Kryemadhi publikon foton: Rama dhe Tahiri dreka me kriminelët

Postuar më: 12 October 2017 21:59

Monika Kryemadhi ka denoncuar një rast në qytetin e Durrësit, ku kryeministri Edi Rama, ministri Blendi Klosi dhe kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako janë të rrethuar nga disa persona me precedent penal.

“Të gjithë do të bashkëpunojmë me një front të hapur. Unë kam një front të hedhur në “Facebook” dhe i lutem regjisë ta publikojë. Mund ta dijë çfarë do Rama dhe Tahiri që shikohen të rrethuar me kriminelë” tha Kryemadhi.

1 koment për këtë artikull
  1. Mos shko atje or trim. at 5:17 am

    Moj Mona mesimorja e pare e PS, a mund ta dime cfare donte Ilir Novrusi) yt ne Sarande, qe i beri inagurimin Resortit te Eskobarit te Ballkanit, Balilit te LSI (Leshe lise), kete e di me mire seje brenda nje krevati ne shtepi dhe ne Parti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *