Ballina Kryesore Kryemadhi publikon foton: Rama dhe Tahiri dreka me kriminelët

Kryemadhi publikon foton: Rama dhe Tahiri dreka me kriminelët


Monika Kryemadhi ka denoncuar një rast në qytetin e Durrësit, ku kryeministri Edi Rama, ministri Blendi Klosi dhe kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako janë të rrethuar nga disa persona me precedent penal.

“Të gjithë do të bashkëpunojmë me një front të hapur. Unë kam një front të hedhur në “Facebook” dhe i lutem regjisë ta publikojë. Mund ta dijë çfarë do Rama dhe Tahiri që shikohen të rrethuar me kriminelë” tha Kryemadhi.
SHPËRNDAJE

1 Koment

  1. Moj Mona mesimorja e pare e PS, a mund ta dime cfare donte Ilir Novrusi) yt ne Sarande, qe i beri inagurimin Resortit te Eskobarit te Ballkanit, Balilit te LSI (Leshe lise), kete e di me mire seje brenda nje krevati ne shtepi dhe ne Parti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here