Kritikohet për ndërhyrje estetike, Rasheli publikon foton pa asnjë pikë grimi dhe…

Postuar më: 15 October 2017 22:44

Rashel Kolaneci është padyshim një nga vajzat më të komentuara të ekraneve për pamjen dhe format e saj trupore.

Shpeshherë në rrjet kanë qarkulluar foto të saj para se të ishte e famshme dhe për këtë ajo është kritikuar shpesh për kryerjen e mundshme të ndërhyrjeve estetike, të cilat nuk i pranon.

Këtë radhë Rasheli ka tërhequr sërish vëmendjen me një foto pa makijazh, por me shumë filtra.

Komentet e fansave nuk kanë qenë aq të shumta sa edhe në fotot ku ajo reklamon format e saj trupore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *