Ballina Argetim Klaudia Pepa provokuese dhe joshëse edhe kur… ha drekë

Klaudia Pepa provokuese dhe joshëse edhe kur… ha drekë


Kohët e fundit ajo është gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Këtë herë e shohim balerinën shqiptare Klaudia Pepa më në formë se kurrë, ndërkohë që është duke drekuar.


Megjithatë një element, të cilin nuk mund të mos e vëmë re, është pikërisht dekolteja e balerinës, e cila duket më shpërthyese se kurrë.

Këto kohë Klaudia është komentuar shumë, sidomos pas divorcit me bashkëshortin e saj, koreografin e njohur Albi Nako.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here