Keyshia shkëlqen në ‘Hip-Hop Awards’… me gjoksin shpërthyes dhe ‘zogun’ e saj

Postuar më: 07 October 2017 22:27

“BET Hip-Hop Awards” mblodhi në Majemi disa nga yjet e kësaj rryme muzikore, ku ajo që tërhoqi më shumë vëmendjen ishte një…modele.

Keyshia Kaoir u frymëzua nga Mesjeta me veshjen e saj; një kostum njësh me zinxhirë të vegjël që linte pak për imagjinatën.

E dashura e reperit Gucci Mane u bashkua në tapetin e kuq nga Blac Chyna dhe këngëtare të tjera të muzikës hip-hop pjesëmarrëse në këtë ceremoni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *