Ballina Argetim Këto 27 bukuroshe garojnë për të pasmet më seksi, por ajo që...

Këto 27 bukuroshe garojnë për të pasmet më seksi, por ajo që bëjnë rrugëve do ju lërë pa frymë…


Spektakli i famshëm brazilian, ku përzgjidhen të pasmet më të mira, ka hyrë në fazën finale të tij.

Janë 27 konkurrente do të garojnë për çmimin e madh, që do të jepet në muajin nëntor.


Për këtë arsye ata dalin rrugëve të qytetit të veshura me biki, duke dhuruar spektakël për kalimtarët, të cilët i shikojnë plot admirim

Organizatorët thanë, se të gjitha vajzat janë përzgjedhur nga publiku përmes pëlqimeve të fotove të tyre në faqen zyrtare të Mis Bumbum.

Por shtatë prej konkurrenteve janë akuzuar, se kanë mashtruar dhe kanë blerë pëlqimet, pasi kanë patur një diferencë tejet të madhe pëlqimesh në krahasim me konkurrentet e tjera.

Akuzat kanë zbehur disi seriozitetin e spektaklit, por jo pjesëmarrëset në të.



SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here