Këngëtarja shqiptare super-seksi ‘plas bombën’: Duhet t’ia jap borxh deputetit…!

Postuar më: 08 October 2017 22:34

Një nga këngëtaret më të përfolura të muzikës shqiptare është padyshim Xhesika Ndoja. Ajo ra në sy që me këngën e saj të parë të publikuar dhe më pas u bë kryefjala e përdoruesve të rrjeteve sociale.

Disa ditë më parë ajo postoi në profilin e saj në Instagram një Instastory me disa tufa eurosh, ku shkruhej:

Punë është edhe kjo.

Xhesika i referohej faktit, që po lodhej duke i numëruar, por fansat e kanë “kryqëzuar”, duke iu referuar lidhjes që ajo ka patur me një deputet.

Ata i kanë komentuar se paratë janë të popullit, pasi ai i ka vjedhur dhe ia kishte dhuruar asaj.

Për këtë këngëtarja ka patur një reagim, të cilin e ka postuar në një tjetër Instastory, ku shkruhej:

“Hahaha lekët e popullit? Jo janë lekët e mia! Madje duhet t’i jap borxh deputetit”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *