Kate, me bikini në plazh për ‘Sport Illustrated’, por temperaturat ‘rriten’ shumë

Postuar më: 15 October 2017 20:18

Ajo ishte vetëm 19 vjeçe, në vitin 2011, kur pozoi për herë të parë për Sport Illustrated.

Sot, pas 6 vitesh, Kate Upton vijon të jetë modelja më e preferuar dhe pozon për linjën e të brendshmeve, në tre edicione çdo vit.

Së fundi, Kate ka pozuar në plazhet e Arubas, për numrin e ri të revistës dhe me 25 vite mbi supe, duket mahnitëse me bikini.

Ndërkohë, gjatë realizimit të pozave, ka ndodhur edhe një incident, pasi modelja është rrëzuar nga një shkëmb, por për fat të mirë nuk ka pësuar dëmtime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *