Ju kujtohet prezantuesja super-seksi e motit? Shikoni të pasmet e saj me bikini…

Postuar më: 21 October 2017 21:52

Dikur në faqet rozë të mediave ka qenë padyshim edhe prezantuesja e motit Yanet Garcia.

Ajo është një femër super-seksi dhe sigurisht ka bërë për veti të gjithë meshkujt që e kanë parë.

Garcia, në llogarinë e saj në Instagram ka mbledhur hiç më pak se 4.2 milionë ndjekës.

Dhe për të mund të themi lirisht se po e “çmend” rrjetin me trupin dhe të pasmet e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *