Ballina Argetim Jo vetëm të pasmet… Kim dhe Kourtney Kardashian, vendosin të tregojnë këmbët...

Jo vetëm të pasmet… Kim dhe Kourtney Kardashian, vendosin të tregojnë këmbët zbuluar


Ato janë dy nga femrat më të perfolura te showbizit.

Së fundmi Kim dhe Kourtney Kardashian janë fotografuar në një dyqan duke blerë rroba për fëmijët që do të vinë në jetë.
Të dyja motrat kishin veshur pantallona të shkurtra kombinuar me taka dhe bluza të thjeshta, të dyja dukeshin shume bukur.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here