Ballina Argetim Jeni të mërzitur? Këto foto do ju zbukurojnë ditën

Jeni të mërzitur? Këto foto do ju zbukurojnë ditën


Nëse kjo ditë ka nisur me mërzi dhe dëshpërim, këto foto do ua zbukurojnë atë.

Ato janë pjesë e një prej konkurseve më të rëndësishëm në botë.


Bëhet fjalë për garën e “Nature Photographer of the Year” nga National Geographic.

Fotot tregojnë se sa i bukur është planeti ynë.

Ndaj udhëtoni sa më shumë të mundeni.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here