Iku nga emisioni i Ermalit, kjo është skuadra që po ‘çmend’ Rashelin…

Postuar më: 17 October 2017 21:46

Rashel Kolaneci është bukuroshja më e folur e momentit që pas largimit nga emosioni i Ermal Mamaqit.

Mbrëmjen e djeshme ajo është parë e ftuar te “Proçesi Sportiv” në “Top Channel” ku ka zbuluar se, është një tifoze e çmendur e skuadrës së “Skënderbeut”.

Para emisionit ajo ka postuar një foto me bluzën e ekipit të Skënderbeut, teksa në të janë firmat e futbollistëve të korçarëve.

“Jemi kampion të gjashtëfishtë dhe jemi të parët në kategori. Postova një foto ta kuptojnë të gjithë që jam tifoze e Skënderbeut. Vitin e kaluar e mori pak Kukësi me hile”,- ka thënë Rashel në emision duke mbrojtur me fanatizëm ekipin korçar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *