Ballina Argetim Habit Robert Berisha: Kam 4 kredi, VIP-at shqiptarë janë të mbytur në...

Habit Robert Berisha: Kam 4 kredi, VIP-at shqiptarë janë të mbytur në borxhe


VIP-at shqiptarë njihen për jetën luksoze që bëjnë, me makina të shtrenjta, rroba firmato e pushime në vendet më luksoze.

Ndryshe nga VIP-at e huaj që i fshihen paparacëve gjatë kohës që janë me pushime, VIP-at shqiptarë i kanë kthyer llogaritë e tyre në Instagram në një shfaqje luksoze duke zbuluar gjithçka nga jeta e tyre e shtrenjtë.


Mirëpo në emisionin “Fol Shqip show”, Robert Berisha deklaroi se të gjitha këto janë vetëm gënjeshtra dhe se VIP-at shqiptarë kanë borxhe.


SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here