Forma vrasëse: A është kjo femra më seksi që keni parë?

Postuar më: 18 October 2017 12:28

Zor se do shihni femër më seksi këto kohët e fundit.

Ajo quhet Daphne Joy dhe ka qenë e dashura e emrave të njohur të muzikës hip hop.

Por tani që është shkëputur nga Jason Derulo, po bëhet akoma më e famshme.

Kjo për shkak të formave të saj seksi.

Ndiqni në fotogalerinë e mësipërme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *