Enca digjet flakë ‘mes këmbëve’… nxjerr sheshit gjoksin bombastik dhe mbathjet e zeza

Postuar më: 13 October 2017 18:35

Prej disa kohësh këngëtarja Enca Haxhia i ka munguar rrjeteve sociale me postimet e saj provokuese dhe seksi.

Por duket se diçka e tillë ka zgjatur pak. Këngëtarja është rikthyer me shpërthyese se kurrë, përmes një video dhe disa fotografive në Instagram.

Ajo shfaqet në tualet e veshur me një palë sutjenat ngjyrë bezhë ku nis e kërcen dhe më pas tregon edhe mbathjet e zeza.

Mbi foto enca ka shkruar “Jo masa 0, vetëm masa seksi”. Në ketë mënyre ajo i referohet masës së gjoksit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *