Ballina Argetim Enca digjet flakë ‘mes këmbëve’… nxjerr sheshit gjoksin bombastik dhe mbathjet e...

Enca digjet flakë ‘mes këmbëve’… nxjerr sheshit gjoksin bombastik dhe mbathjet e zeza


Prej disa kohësh këngëtarja Enca Haxhia i ka munguar rrjeteve sociale me postimet e saj provokuese dhe seksi.

Por duket se diçka e tillë ka zgjatur pak. Këngëtarja është rikthyer me shpërthyese se kurrë, përmes një video dhe disa fotografive në Instagram.


Ajo shfaqet në tualet e veshur me një palë sutjenat ngjyrë bezhë ku nis e kërcen dhe më pas tregon edhe mbathjet e zeza.

Mbi foto enca ka shkruar “Jo masa 0, vetëm masa seksi”. Në ketë mënyre ajo i referohet masës së gjoksit.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here