Bleona Qereti provokon fansat me foto nudo, tregon se nuk njeh limite

Postuar më: 16 October 2017 18:42

Bleona Qereti është një nga bukuroshet që nuk hezitojnë të vënë në pah hiret e tyre.

Këngëtarja shqiptare, herë pas here për ndjekësit e shumtë në rrjetet sociale, publikon fotografi që nuk e lënë askënd të qetë.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto ku shfaqet nudo dhe komentet e fansave nuk mungojnë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *