Zhvishet krejtësisht Irina Shayk, ish e dashura e Cristiano Ronaldos

Postuar më: 24 September 2017 20:19

Irina Shayk, ish e dashura e Cristiano Ronaldos, e cila aktualisht është martuar me aktorin e famshëm të Hollivudit, Bradley Cooper, ka treguar më shumë se që duhet në një set të ri fotografik, që është publikuar së fundmi.

Pavarësisht se nuk ka shumë që është bërë nënë, Irina mbetet më seksi se kurrë më parë dhe njëkohësisht ndër modelet më të kërkuara në botë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *