Xhensila Myrtezaj i lë të gjithë ‘pa frymë’…. me gjoksin e saj

Postuar më: 20 September 2017 23:12

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj para pak ditësh i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar me aktorin e njohur të humorit, Bes Kallaku.

Ata janë duke shijuar muajin e mjaltit, dhe siç duken ata po kalojnë momente shumë të mira pranë njeri-tjetrit. Këngëtarja është shume aktive ë rrjetin social “Instagram”, ku publikon fotografi të shumta.

Së fundmi Xhensila ka publikuar një fotografi, ku shfaqet tejet seksi në pishinë. Më poshtë shikoni fotografinë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *