Ballina Argetim Xhemi kapet ‘mat’ në Jug, tregon format dhe argëtohet në këtë mënyrë…

Xhemi kapet ‘mat’ në Jug, tregon format dhe argëtohet në këtë mënyrë…


Moderatorja Xhemi Shehu është parë në plazhet e jugut këto ditë të para të muajit shtator.

Me sa duket ajo po i shijon ditët e fundit të pushimeve para se të nisë sezonin e ri të moderimit në TCH.


Me një fizik për t’u patur zili, Xhemi i ka rënë në sy paparazz-ëve të Panoramës.

Ajo është parë në shoqërinë e mikeshave dhe të shoqit duke u argëtuar në një lojë me letra.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here