Ballina Aktualitet Kronika Video/ Skandal në gjimnazin ‘Qemal Stafa’, mësuesja ‘ja hipën’ nxënësve… ‘kala dibrançe’...

Video/ Skandal në gjimnazin ‘Qemal Stafa’, mësuesja ‘ja hipën’ nxënësve… ‘kala dibrançe’ në klasë


Një video e pazakontë është publikuar dje nga emisioni investigativ “Stop” në Tv Klan.

Pamjet filmike tregojnë se si një mësuese e gjimnazit “Qemal Stafa” luan “kala dibrançe” në mes të klasës me nxënësit.


Mësuesja që argëtohet me këtë lojë në ditën e parë të shkollës quhet Arta Shehu dhe jep lëndën e matematikës.

(Momenti i skandalit, minuta 3:09)SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here