Video/ Mbesa seksi e Bujar Nishanit: Isha 7 vjet e lidhur me një futbollist por dua një burr…

Postuar më: 11 September 2017 15:08

Mbesa e ish-Presidentit Bujar Nishani, Beniada Jakic, ishte e ftuar në emisionin “Top Show”, të Alban Dudushit, ku ka folur për fotot ‘hot’ në revistën “PlayBoy”, por nga ana tjetër, se po kërkon një burrë tradicional shqiptar.

Ajo ka treguar edhe për lidhjen e saj të parë të dashurisë, për të cilën më herët kishte thënë se, thjesht nuk donte t’ja përmendte emrin ish-të dashurit.

Sot ajo ka zbuluar se ai është futbollist dhe se kanë pasur një lidhje 7-vjeçare.

beniada nishani per lidhjen me futbollistin by revistaime

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *