Ballina Argetim Video/ Mbesa seksi e Bujar Nishanit: Isha 7 vjet e lidhur me...

Video/ Mbesa seksi e Bujar Nishanit: Isha 7 vjet e lidhur me një futbollist por dua një burr…


Mbesa e ish-Presidentit Bujar Nishani, Beniada Jakic, ishte e ftuar në emisionin “Top Show”, të Alban Dudushit, ku ka folur për fotot ‘hot’ në revistën “PlayBoy”, por nga ana tjetër, se po kërkon një burrë tradicional shqiptar.

Ajo ka treguar edhe për lidhjen e saj të parë të dashurisë, për të cilën më herët kishte thënë se, thjesht nuk donte t’ja përmendte emrin ish-të dashurit.


Sot ajo ka zbuluar se ai është futbollist dhe se kanë pasur një lidhje 7-vjeçare.

beniada nishani per lidhjen me futbollistin by revistaimeSHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here