Ballina Auto Video/ Makina rrokulliset disa herë dhe shpërthen, shoferi i dehur nuk pëson...

Video/ Makina rrokulliset disa herë dhe shpërthen, shoferi i dehur nuk pëson asgjë. Tenton t’i ikë policisë

Një ngjarje interesante ka ndodhur në SHBA ku një i dehur është përplasur me makinën e tij teksa ndiqen nga Policia.

Pas disa herë botimesh ai ka dalë nga makina dhe ka tentuar që të largohet me vrap, por nuk ja ka dalë me sukses.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here