Video e paparë… do qeshni dhe do habiteni! Ja si të ‘parkohet’ avioni në parkimin e makinave…

Postuar më: 12 September 2017 17:45

E kush do ta besonte këtë…

Një pilot i moshuar përplasi avionin e tij me një pemë në një parkim automjetesh, e fatmirësisht doli i palënduar nga aksidenti.

79-vjeçari Manfred Forst, u gjet nga policia pa ndjenja për shkak të tronditjes nga avioni dhe u dërgua në spital për të marrë mjekimin e nevojshëm, duke dalë pak orë më pas pasi nuk kishte pësuar asnjë dëmtim fizik.

E gjithë ngjarja u filmua nga kamera e sigurisë së një kompanie pranë aeroportit të Plainville.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *