Ballina Argetim Video e paparë… do qeshni dhe do habiteni! Ja si të ‘parkohet’...

Video e paparë… do qeshni dhe do habiteni! Ja si të ‘parkohet’ avioni në parkimin e makinave…


E kush do ta besonte këtë…

Një pilot i moshuar përplasi avionin e tij me një pemë në një parkim automjetesh, e fatmirësisht doli i palënduar nga aksidenti.


79-vjeçari Manfred Forst, u gjet nga policia pa ndjenja për shkak të tronditjes nga avioni dhe u dërgua në spital për të marrë mjekimin e nevojshëm, duke dalë pak orë më pas pasi nuk kishte pësuar asnjë dëmtim fizik.

E gjithë ngjarja u filmua nga kamera e sigurisë së një kompanie pranë aeroportit të Plainville.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here