Ballina Argetim Video/ Puthje buzë Adriatikut, dalin pamjet nga dasma e Marinës me Getoarin...

Video/ Puthje buzë Adriatikut, dalin pamjet nga dasma e Marinës me Getoarin në Gjirin e Lalzit


Prezantuesja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi i dhanë fund dje beqarisë në një ceremoni buzë detit në Gjirin e Lalzit. Ishin të ftuarit e shumtë që nxorën imazhet e para të çiftit, teksa ecte në altar e më pas kur celebrohen nga kryebashkiaku Erion Veliaj.

Më së shumti në rrjetet sociale është shpërndarë fotoja e puthjes së çiftit menjëherë pasi kryebashkiaku ka lexuar formulën zyrtare të lidhjes në martesë.


Këto janë pamjet e para nga ceremonia e kurorëzimit të tyre.

Kjo ceremoni martesore u mbajt në Gjirin e Lazit në Durrës ku të pranishëm ishin 300 të ftuar.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here