Vera nuk ka fund për Jen Selter… mësuesja e fitnesit po thyen rrjetin me fotot e saj super-seksi

Postuar më: 12 September 2017 18:56

E kanë konsideruar si “mbretëresha amerikane e fituesit”. Për këtë, Jen Selter vijon të tregojë format e saj në Instagram.

Duket se kjo verë nuk ka fund për të dhe fotot seksi që ajo vijon të postojë në rrjetet sociale.

Jen ka me qidra mijëra fansa në rrjetet sociale, që të gjithë të “çmendur” pas formave të saj super…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *