Ballina Argetim Vera nuk ka fund për Jen Selter… mësuesja e fitnesit po thyen...

Vera nuk ka fund për Jen Selter… mësuesja e fitnesit po thyen rrjetin me fotot e saj super-seksi


E kanë konsideruar si “mbretëresha amerikane e fituesit”. Për këtë, Jen Selter vijon të tregojë format e saj në Instagram.

Duket se kjo verë nuk ka fund për të dhe fotot seksi që ajo vijon të postojë në rrjetet sociale.


Jen ka me qidra mijëra fansa në rrjetet sociale, që të gjithë të “çmendur” pas formave të saj super…SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here