Ups! Transgjinorja Linda Rei ul pantallonat dhe… shuan kureshtjen e të gjithëve

Postuar më: 24 September 2017 17:23

Linda Rei është transgjinorja më e njohur në Shqipëri.

Dalja e saj para ekranit apo postimet në rrjete sociale shpesh janë shoqëruar me reagime të ashpra.

Sulmet ndaj saj nuk kanë munguar asnjëherë, madje për këtë ajo ka bllokuar komentet, që fansat mund të dërgojnë në Instagramin e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto, të cilat kanë shuar kuriozitetin se si duket ajo pas operacionit të organeve gjenitale. Pavarësisht ndërhyrjeve të komplikuara, Linda ka ia ka arritur të duket mjaft femërore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *